Magazín

Vítejte v našem Cyklo Point Magazínu! Rádi bychom se zde podělili nejen o naše zkušenosti s jednotlivými modely kol a elektrokol MERIDA, ale také pro vás připravujeme celou řadu tipů pro vybavení kola, výběr oblečení nebo dalšího příslušenství, které zpříjemní vaše vyjížďky.Budeme rádi, když vás naše příspěvky zaujmou nebo nám třeba dáte tip, co by vás zajímalo. Spojit se s námi můžete například prostřednictvím Facebokové stránky Cyklopoint.cz. Určitě vám také doporučujeme přihlásit se do našeho Cyklo Point klubu – členství vám zajistí výhodnější ceny při nákupech a další praktické výhody.

 

Navštivte náš servis a získejte slevu na další nákup!

Připravili jsme pro vás skvělou akci, na které vyděláte hned dvakrát! Přivezte nám kolo do servisu do konce února a můžete získat 200 Kč na další nákup!


Celý článek
 

Cyklopočítač Bryton pohledem Jana Hirta

Jan Hirt se s námi podělil o své zkušenosti z letošní sezóny, konkrétně pak z přípravy a samotného závodu Giro d'Italia 2022, ve kterém nastoupil za tým Intermarché–Wanty–Gobert Matériaux.


Celý článek
 

Cyklopočítače Bryton nově v nabídce

Nově jsme do naší nabídky zařadili cyklopočítače s GPS od společnosti Bryton – jedná se o plně konkurenceschopné přístroje špičkové kvality za výhodné ceny.


Celý článek
 

Přilba MERIDA Charger v testu

Hledáte lehkou, spolehlivou a cenově dostupnou přilbu, doporučujeme model MERIDA Charger, který je univerzálním kouskem, což potvrzují i její testy.


Celý článek
 

MERIDA ONE-SIXTY a ONE-FORTY – nezadržitelná evoluce v celopérech

Dobré věci často vyžadují čas, proto jsme velmi rádi, že se můžeme konečně podělit o novinku v podobě dvojice horských kol, která určují standardy pro horká kola MERIDA – zcela nová dvojice kol ONE-SIXTY a ONE-FORTY.


Celý článek
 

5 věcí, které byste měli udělat po koupi nového kola

Přivezli jste si domů nové kolo a už se těšíte na první vyjížďku? Tak to vám moc přejeme, ale ještě něž na ni vyrazíte, je dobré si zajezdit kolem domu (nebo kolem komína, jak se říká) a blíže se s novým kolem seznámit a doladit si poslední detaily.


Celý článek
 

Rok v sedle MERIDA BIG.TRAIL

Bike-parková sezóna se nám plně rozjela, a tak by nebylo na škodu podívat se detailněji na MERIDA BIG.TRAIL. Kolo určené do bikeparku, na traily, singletracky, lehké enduro, ale také na pohodlné cross-country a vyjížďky cestou necestou.


Celý článek
 

CROSSWAY, SPEEDER nebo SILEX? Která volba je pro vás ta správná?

Pokud hledáte kolo, které je navrženo tak, aby zvládlo městskou zástavbu, pomohlo vám zlepšit fyzičku, nabídlo zábavný způsob, jak zažít dobrodružství o víkendech, nebo jen jako praktický každodenní pracovní stroj, pak je řada kol MERIDA SPEEDER, CROSSWAY a SILEX více než schopná splnit všechny tyto úkoly.


Celý článek
 

Top 8 věcí, které potřebujete k novému kolu

Ať už jezdíte na kole do práce anebo jen na cyklovyjížďky po okolí, je dobré si pořídit několik základních kousků příslušenství, které vám ulehčí život.


Celý článek
 

MERIDA BIG.TRAIL pohledem uživatele

MERIDA v roce 2021 připravila ve spolupráci s britskou dealerskou skupinou novinku v podobě modelu MERIDA BIG.TRAIL. Ten jsme již mohli v nabídce značky vidět dříve, jednalo se však o jinak podané kolo (původně na 27,5+“).


Celý článek
 

10 věcí, bez kterých byste neměli sedat na kolo

Mezi cyklisty najdeme celou řadu názorů na to, co byste si měli přibalit na vyjížďku. Někdo jezdí zásadně zcela nalehko, aby ho nic nebrzdilo, jiný zase nevyráží z domu bez batohu, který je plný více či méně užitečných věcí.


Celý článek
 

Připojte se do Cyklo Point klubu a nakupujte se slevou!

Připravili jsme pro vás zcela novou podobu našeho e-shopu. Vylepšili jsme vyhledávání, možnosti filtrování a také jsme rozšířili nabídku dopravy a způsobu plateb, aby pro vás byly nákupy ještě jednodušší.


Celý článek
 

MERIDA eSILEX 400 – nenápadná zbraň nejen do kopců

Dostal se mi pod nášlapy elektrogravel od MERIDY. Nová řada elektrokol se sportovní geometrií v nabídce mě opravdu zajímala a líbí se mi cesta, kterou se výrobce vydal. Klasický, rozuměj nemotorový SILEX, mám ve svém arsenálu už nějakou dobu, a tak jsem byl zvědavý, jaký bude jeho elektrický brácha.


Celý článek
 

Bunda Endura WindChill II pohledem uživatele

Je to už nějaký čas zpět, kdy jsem do svého šatníku sportovního oblečení přidal další kousek od značky Endura. Konkrétně bundu Endura Windchill.


Celý článek
 

Pomůže teleskopická sedlovka k vítězství?

Pokud sledujete silniční cyklistiku, pravděpodobně jste zaznamenali velký úspěch Matěje Mohoriče z týmu Bahrain Vuctoirous, který vyhrál jeden z nejdelších jednodenních závodů Milano – SanRemo.


Celý článek
MERIDA eSILEX 400
 

MERIDA eSILEX 400 v testu – velmi pohodlné kolo i na rozbité cesty

Elektrokolo MERIDA eSILEX 400 je podle mnoha recenzí velmi pohodlným a spolehlivým gravel kolem, které vás protáhne jak úzkou lesní pěšinou, tak i rychlou silniční pasáží. 


Celý článek
 

Nezbytné a praktické doplňky pro nové kolo

Každé jízdní kolo – a zejména každý cyklista – si zaslouží základní sadu doplňků, která poslouží pro zvýšení komfortu při jízdě a do značné míry také zvyšují bezpečnost.


Celý článek
Garmin Varia
 

Bezpečnost na prvním místě

Varia Radar RTL515, zadní cyklistický radar s integrovanou svítilnou, který inteligentně reaguje na vozidla jedoucí za vámi. Plně kompatibilní s computery řady Garmin Edge.


Celý článek