Magazín

Vítejte v našem Cyklo Point Magazínu! Rádi bychom se zde podělili nejen o naše zkušenosti s jednotlivými modely kol a elektrokol MERIDA, ale také pro vás připravujeme celou řadu tipů pro vybavení kola, výběr oblečení nebo dalšího příslušenství, které zpříjemní vaše vyjížďky.Budeme rádi, když vás naše příspěvky zaujmou nebo nám třeba dáte tip, co by vás zajímalo. Spojit se s námi můžete například prostřednictvím Facebokové stránky Cyklopoint.cz. Určitě vám také doporučujeme přihlásit se do našeho Cyklo Point klubu – členství vám zajistí výhodnější ceny při nákupech a další praktické výhody.

Kola a elektrokola MERIDA v redakčních testech

Aktuální přehled nezávislých recenzí kol a elektrokol MERIDA, která otestovali redaktoři odborných cyklistických magazínů. Podívejte se a počtěte si.


Celý článek

Představujeme novou prodejnu Cyklo Point České Budějovice

V Českých Budějovicích jsme pro vás právě otevřeli brány nové prodejny Cyklo Point, která přináší široký sortiment jízdních kol, doplňků a příslušenství pro všechny cyklistické nadšence.


Celý článek

Produkt týdne – elektrokolo M-BIKE

Představujeme další produkt týdne, který mohou členové Cyklo Point klubu zakoupit za ještě výhodnější cenu – tentokrát se dostalo na elektrokola M-BIKE, která jsou pro členy k dispozici se speciální dodatečnou slevou 10 %!


Celý článek

Produkt týdne – BRYTON GARDIA R300 L

Pokud se chcete cítit při vašich (nejen) silničních vyjížďkách bezpečně, je dnes již téměř nutností vozit kromě přilby také zadní světlo.


Celý článek

Jednodušší jízda s Bryton Rider 460

Bryton Rider 460 je plnohodnotný cyklistický počítač s navigací, který vám zpříjemní jízdu na kole. Velký 2,6palcový černobílý displej poskytuje čistý obraz, zatímco nové a vylepšené grafické uživatelské rozhraní (GUI) usnadňuje prohlížení cyklistických údajů.


Celý článek

Výkonná LED světla Gaciron nově v Cyklo Pointu

Rozšířili jsme pro vás nabídku výkonných nabíjecích světel značky Gaciron. Nyní najdete kompletní nabídku světel ve všech prodejnách Cyklo Point a také u nás v e-shopu.


Celý článek

Elektrokola Lectron nově v nabídce!

Rozšířili jsme pro vás nabídku elektrokol o modely českého výrobce Lectron, vybírat můžete z více než dvacítky modelů, které se liší jak určením, tak  kapacitou baterie.


Celý článek

Cyklocomputer Bryton Rider S800 a radar Gardia R300 L v praxi

Dnes se podíváme na GPS cyklocomputer Bryton Rider S800 a radar se zadním světlem Bryton Gardia R300 L a řekneme si jaké jsou. Článků a reportáží plných technických specifikací a detailních rozborů produktů Bryton najdete dnes už hodně. A tak to vezmeme trochu jinak, pohledem standardního uživatele a jeho dojmů.


Celý článek

M-BIKE eFULL 2.0 29 – test celoodpruženého elektrokola

V dnešní době, kdy na cyklostezce i mimo ni potkáváme stále více a více elektrokol, není špatné zamyslet se, jak by takové kolo mohlo nebo mělo vypadat, aby co nejlépe splňovalo vaše požadavky a nároky.


Celý článek

Představujeme značku M-BIKE

Nová značka kol v naší nabídce nese název M-BIKE, přinášíme vám proto malé nahlédnutí do kuchyně tohoto stejnojmenného výrobce.


Celý článek

Sportovní výživa EthicSport nově pro Cyklo Point klub se slevou 25%!

Pro všechny členy Cyklo Point klubu jsme připravili speciální slevu na sportovní výživu značky EthicSport – při nákupu v e-shopu nebo na našich prodejnách Cyklo Point můžete toto zboží zakoupit se slevou 25 % bez časového omezení.


Celý článek

eONE-FORTY 700 – Neomezená zábava (test elektrokola)

Elektrokola jsou super v tom, že díky nim začala spousta lidí trávit volný čas aktivně v sedle namísto sezení na gauči. Když se chcete cyklistikou jenom bavit a nic víc nepotřebujete není lepší volba než e-bike.


Celý článek

Víte, jak správně vybrat sedlo? Není to těžké a rádi vám pomůžeme.

Aby sedlo správně plnilo svoji funkci, musí se sedací kosti opírat tam, kde je to potřeba, teprve v takovém případě bude váha na sedle správně rozložena a cyklista můžete efektivně a pohodlně šlapat do pedálů.


Celý článek

Ke kolům MERIDA MATTS nyní přilba Endura ZDARMA

Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku,cyklistická sezona se rozjíždí a jestli zrovna nemáte na čem vyjet, máte jedinečnou šanci se vybavit. Pro členy Cyklo Point klubu jsme připravili skvělou nabídku – ke všem kolům řady MERIDA MATTS od nás získáte zcela ZDARMA přilbu od skotského výrobce ENDURA. 


Celý článek

Cyklopočítač Bryton pohledem Jana Hirta

Jan Hirt se s námi podělil o své zkušenosti z letošní sezóny, konkrétně pak z přípravy a samotného závodu Giro d'Italia 2022, ve kterém nastoupil za tým Intermarché–Wanty–Gobert Matériaux.


Celý článek

Cyklopočítače Bryton nově v nabídce

Nově jsme do naší nabídky zařadili cyklopočítače s GPS od společnosti Bryton – jedná se o plně konkurenceschopné přístroje špičkové kvality za výhodné ceny.


Celý článek

Přilba MERIDA Charger v testu

Hledáte lehkou, spolehlivou a cenově dostupnou přilbu, doporučujeme model MERIDA Charger, který je univerzálním kouskem, což potvrzují i její testy.


Celý článek

MERIDA ONE-SIXTY a ONE-FORTY – nezadržitelná evoluce v celopérech

Dobré věci často vyžadují čas, proto jsme velmi rádi, že se můžeme konečně podělit o novinku v podobě dvojice horských kol, která určují standardy pro horká kola MERIDA – zcela nová dvojice kol ONE-SIXTY a ONE-FORTY.


Celý článek

5 věcí, které byste měli udělat po koupi nového kola

Přivezli jste si domů nové kolo a už se těšíte na první vyjížďku? Tak to vám moc přejeme, ale ještě něž na ni vyrazíte, je dobré si zajezdit kolem domu (nebo kolem komína, jak se říká) a blíže se s novým kolem seznámit a doladit si poslední detaily.


Celý článek

Rok v sedle MERIDA BIG.TRAIL

Bike-parková sezóna se nám plně rozjela, a tak by nebylo na škodu podívat se detailněji na MERIDA BIG.TRAIL. Kolo určené do bikeparku, na traily, singletracky, lehké enduro, ale také na pohodlné cross-country a vyjížďky cestou necestou.


Celý článek

CROSSWAY, SPEEDER nebo SILEX? Která volba je pro vás ta správná?

Pokud hledáte kolo, které je navrženo tak, aby zvládlo městskou zástavbu, pomohlo vám zlepšit fyzičku, nabídlo zábavný způsob, jak zažít dobrodružství o víkendech, nebo jen jako praktický každodenní pracovní stroj, pak je řada kol MERIDA SPEEDER, CROSSWAY a SILEX více než schopná splnit všechny tyto úkoly.


Celý článek

Top 8 věcí, které potřebujete k novému kolu

Ať už jezdíte na kole do práce anebo jen na cyklovyjížďky po okolí, je dobré si pořídit několik základních kousků příslušenství, které vám ulehčí život.


Celý článek

MERIDA BIG.TRAIL pohledem uživatele

MERIDA v roce 2021 připravila ve spolupráci s britskou dealerskou skupinou novinku v podobě modelu MERIDA BIG.TRAIL. Ten jsme již mohli v nabídce značky vidět dříve, jednalo se však o jinak podané kolo (původně na 27,5+“).


Celý článek

10 věcí, bez kterých byste neměli sedat na kolo

Mezi cyklisty najdeme celou řadu názorů na to, co byste si měli přibalit na vyjížďku. Někdo jezdí zásadně zcela nalehko, aby ho nic nebrzdilo, jiný zase nevyráží z domu bez batohu, který je plný více či méně užitečných věcí.


Celý článek

MERIDA eSILEX 400 – nenápadná zbraň nejen do kopců

Dostal se mi pod nášlapy elektrogravel od MERIDY. Nová řada elektrokol se sportovní geometrií v nabídce mě opravdu zajímala a líbí se mi cesta, kterou se výrobce vydal. Klasický, rozuměj nemotorový SILEX, mám ve svém arsenálu už nějakou dobu, a tak jsem byl zvědavý, jaký bude jeho elektrický brácha.


Celý článek

Bunda Endura WindChill II pohledem uživatele

Je to už nějaký čas zpět, kdy jsem do svého šatníku sportovního oblečení přidal další kousek od značky Endura. Konkrétně bundu Endura Windchill.


Celý článek

Pomůže teleskopická sedlovka k vítězství?

Pokud sledujete silniční cyklistiku, pravděpodobně jste zaznamenali velký úspěch Matěje Mohoriče z týmu Bahrain Vuctoirous, který vyhrál jeden z nejdelších jednodenních závodů Milano – SanRemo.


Celý článek

MERIDA eSILEX 400 v testu – velmi pohodlné kolo i na rozbité cesty

Elektrokolo MERIDA eSILEX 400 je podle mnoha recenzí velmi pohodlným a spolehlivým gravel kolem, které vás protáhne jak úzkou lesní pěšinou, tak i rychlou silniční pasáží. 


Celý článek

Nezbytné a praktické doplňky pro nové kolo

Každé jízdní kolo – a zejména každý cyklista – si zaslouží základní sadu doplňků, která poslouží pro zvýšení komfortu při jízdě a do značné míry také zvyšují bezpečnost.


Celý článek

Bezpečnost na prvním místě

Varia Radar RTL515, zadní cyklistický radar s integrovanou svítilnou, který inteligentně reaguje na vozidla jedoucí za vámi. Plně kompatibilní s computery řady Garmin Edge.


Celý článek