Magazín

Vítejte v našem Cyklo Point Magazínu! Rádi bychom se zde podělili nejen o naše zkušenosti s jednotlivými modely kol a elektrokol MERIDA, ale také pro vás připravujeme celou řadu tipů pro vybavení kola, výběr oblečení nebo dalšího příslušenství, které zpříjemní vaše vyjížďky.Budeme rádi, když vás naše příspěvky zaujmou nebo nám třeba dáte tip, co by vás zajímalo. Spojit se s námi můžete například prostřednictvím Facebokové stránky Cyklopoint.cz. Určitě vám také doporučujeme přihlásit se do našeho Cyklo Point klubu – členství vám zajistí výhodnější ceny při nákupech a další praktické výhody.

 

MERIDA eSILEX 400 – nenápadná zbraň nejen do kopců

Dostal se mi pod nášlapy elektrogravel od MERIDY. Nová řada elektrokol se sportovní geometrií v nabídce mě opravdu zajímala a líbí se mi cesta, kterou se výrobce vydal. Klasický, rozuměj nemotorový SILEX, mám ve svém arsenálu už nějakou dobu, a tak jsem byl zvědavý, jaký bude jeho elektrický brácha.


Celý článek
 

Bunda Endura WindChill II pohledem uživatele

Je to už nějaký čas zpět, kdy jsem do svého šatníku sportovního oblečení přidal další kousek od značky Endura. Konkrétně bundu Endura Windchill.


Celý článek
 

Pomůže teleskopická sedlovka k vítězství?

Pokud sledujete silniční cyklistiku, pravděpodobně jste zaznamenali velký úspěch Matěje Mohoriče z týmu Bahrain Vuctoirous, který vyhrál jeden z nejdelších jednodenních závodů Milano – SanRemo.


Celý článek
MERIDA eSILEX 400
 

MERIDA eSILEX 400 v testu – velmi pohodlné kolo i na rozbité cesty

Elektrokolo MERIDA eSILEX 400 je podle mnoha recenzí velmi pohodlným a spolehlivým gravel kolem, které vás protáhne jak úzkou lesní pěšinou, tak i rychlou silniční pasáží. 


Celý článek
 

Nezbytné a praktické doplňky pro nové kolo

Každé jízdní kolo – a zejména každý cyklista – si zaslouží základní sadu doplňků, která poslouží pro zvýšení komfortu při jízdě a do značné míry také zvyšují bezpečnost.


Celý článek
Garmin Varia
 

Bezpečnost na prvním místě

Varia Radar RTL515, zadní cyklistický radar s integrovanou svítilnou, který inteligentně reaguje na vozidla jedoucí za vámi. Plně kompatibilní s computery řady Garmin Edge.


Celý článek