Jednodušší jízda s Bryton Rider 460

05.03.2024

Bryton Rider 460 je plnohodnotný cyklistický počítač s navigací, který vám zpříjemní jízdu na kole. Velký 2,6palcový černobílý displej poskytuje čistý obraz, zatímco nové a vylepšené grafické uživatelské rozhraní (GUI) usnadňuje prohlížení cyklistických údajů.

Díky výkonné 32hodinové výdrži baterie si můžete užívat nepřetržité sledování a monitorování výkonu. Nová inovativní funkce Intersection Snapshot zajišťuje jistou navigaci tím, že nabídne vizuální zobrazení okolních silnic na křižovatkách a udržuje vás přesně na plánované trase.

Navíc funkce Climb Challenge zobrazuje trasu v grafické podobě, která cyklistům umožňuje snadněji zdolávat stoupání. Celkově je Rider 460 spolehlivé a efektivní zařízení, které zjednodušuje vaši jízdu, spolehlivě vás vede k cíli a umožňuje vám posunout cyklistická dobrodružství na vyšší úroveň.

Grafické uživatelské rozhraní

Cyklopočítač Rider 460 je vybaven novým a vylepšeným grafickým uživatelským rozhraním, díky němuž je intuitivnější a uživatelsky přívětivější než kdykoli předtím. Díky grafickému displeji Rider 460 nejen usnadňuje čtení cyklistických údajů a přesných navigačních informací, ale nabídne i přehledné ovládání.

2,6" černobílý displej

Rozlučte se s mžouráním a snahou přečíst malá písmenka. Vychutnejte si křišťálově čistý obraz díky 2,6" černobílé obrazovce. Ať už jedete na kole pod ostrým sluncem, nebo za zhoršených světelných podmínek, tento displej zaručuje dobrou viditelnost.

Výkonná baterie na 32 hodin

Díky výkonné 32hodinové výdrži baterie můžete nyní jezdit déle a dále bez obav, že vám dojde energie. Užijte si nepřetržité sledování, navigaci a monitorování výkonu, to vše v jednom elegantním zařízení.

Rychlé menu

Rychlý přístup k důležitým cyklistickým informacím pomocí funkce Quick Menu v zařízení Rider 460. Dlouhým stisknutím levého tlačítka můžete zobrazit aktuální čas, stav snímače a chytrá oznámení, stejně jako spustit trasu, trénink a chytrý trénink. Vyzkoušejte pohodlí a efektivitu Rideru 460 a připravte se na další dobrodružství.

Snímek křižovatky

Objevte jistotu v každé zatáčce díky funkci Intersection Snapshot. Tato inovace nabízí přehledné zobrazení okolních silnic na křižovatkách. Díky tomu se budete přesně držet naplánované trasy a předejdete nechtěnému odbočení. Cyklisté se mohou snadno orientovat a získat komplexní přehled o uspořádání silnic na důležitých křižovatkách. Jezděte plynule, jezděte s jistotou – snímek křižovatky vás udrží na správné cestě.

Skupinová jízda a živé sledování

Připojte se ke skupinové jízdě pomocí aplikace Bryton Active, vyberte si trasu, pozvěte přátele a sledujte živé aktualizace o členech skupiny. Tato funkce zajistí, že cyklisté zůstanou ve spojení, mohou si posílat zprávy a vychutnávat si radost ze společné jízdy. Funkce Live Track navíc umožňuje sdílet svou polohu v reálném čase vygenerováním odkazu z telefonu. Pomocí odkazu Live Track může kdokoli sledovat cestu z webu a získat přístup k podrobnostem, jako je poloha v reálném čase, aktuální rychlost, doba jízdy, čas jízdy, vzdálenost a poslední aktualizovaný čas.

Podpora ESS

Rider 460 podporuje elektronické systémy řazení včetně Shimano Di2, SRAM eTap, FSA K-FORCE WE a Campagnolo EPS. Informace o převodech, jako je převodový poměr a kombinace převodů, a dokonce i životnost baterie systému ESS se na displeji Rideru 460 zobrazují okamžitě, takže není nutné kontrolovat polohu klikové sady a kazety.

Podpora cyklistických radarů

Rider 460 po jednoduchém spárování podporuje ANT+ Radar. Při detekci blížících se hrozeb za sebou se na stránce obrazovky zobrazí vozidla s proužkem, který vás upozorní na relativní vzdálenost od vozidla k vám. Kromě toho vás Rider 460 také upozorní různými zvukovými signály při změně úrovně ohrožení.

Podpora elektrokol

Rider 460 podporuje systém Shimano Steps a podporu elektronických kol ANT+ LEV kompatibilních značek, které zobrazují různé údaje o elektrokole, včetně režimu asistence, úrovně asistence, baterie elektrokola, délce jízdy a zadním převodu.

Bryton Rider 460 je plnohodnotný cyklistický počítač s navigací, který vám zpříjemní jízdu na kole. Velký 2,6palcový černobílý displej poskytuje čistý obraz, zatímco nové a vylepšené grafické uživatelské rozhraní (GUI) usnadňuje prohlížení cyklistických údajů.