Představujeme značku M-BIKE

19.08.2023

Nová značka kol v naší nabídce nese název M-BIKE, přinášíme vám proto malé nahlédnutí do kuchyně tohoto stejnojmenného výrobce.

Kola a elektrokola M-BIKE se vyrábějí a kompletují přímo u našich severních sousedů v Polsku a zakoupit je můžete vedle Polska a České republiky také na Slovensku a v Maďarsku. Pro region České republiky je Cyklo Point výhradním dovozcem.

S výrobou kol a elektrokol má M-BIKE bohaté zkušenosti. Prvotní výroba kol se specializovala na cenově dostupná městská kola a elektrokola, k nimž přibyla také horská a krosová kola.

Se získanými zkušenostmi z výroby a s přihlédnutím k aktuálním trendům a požadavkům zákazníku byla v letošním roce uvedena nová řada horských elektrokol, klasických horských kol a samozřejmě také velmi populární gravel kola.

V nabídce prodejen Cyklo Point a také v e-shopu tedy najdete kola této značky v různém provedení. Řada CITILINE zahrnuje městská kola s nízkým nástupem, tuto řadu pak doplňují i krosové modely T_BIKE, FREEWAY a CRS.

Oblíbená gravel kola určená na zpevněné šotolinové cesty nesou označení GRV a hardtaily najdete pod označením BIG 29 a EMI 27.

Pokud byste však raději elektrokolo, můžete samozřejmě vybírat mezi městskými eCITY nebo eT_BIKE, které doplňují hardtaily eBIG 29 a celoodpružený model eFULL 2.0. Až na jednu výjimku u městského modelu, mají všechna elektrokola integrovanou baterii a osvědčené komponenty.

Nová značka kol v naší nabídce nese název M-BIKE, přinášíme vám proto malé nahlédnutí do kuchyně tohoto stejnojmenného výrobce.