Přilba MERIDA Charger v testu

18.10.2022

Model Charger je univerzální přilbou, kterou si můžete vzít jak do lesa, tak na silnici nbeo i na krátké dojíždějí po městských stezkách. Hlavní výhodou je především velmi nízká hmotnost a kombinovaná s nadprůměrným počtem ventilačních otvorů. Ostatně v recenzi časopisu Cykloturistika hodnotili přilbu takto: „Na trhu je produkt ve dvou velikostech obvodu hlavy 53 až 58 cm a 58 až 63 cm a v několika barevných kombinacích od modrobílé, přes růžovobílou až po černou. Hlavní předností produktu je poměrně nízká cena, za níž lze koupit lehkou a dobře odvětranou přilbu.

Pokud hledáte přilbu specifičtějšího tvaru nebo konstrukce, určitě mrkněte na náš aktuální výprodej, kde najdete širokou nabídku modelů od renomovaných výrobců.

Vedle několika barevných provedení dostupných velikostí s velkorysým obvodem najdete na přilbě odnímatelný kšilt, síťku proti hmyzu nebo promyšlené uchycení stahovacího pásku, který lze ovládat jednou rukou.

Při konstrukci přilby MERIDA Charger je využita standardní technologie Single In-mold, kdy se tlumící a ochranný polystyrenový materiál vstřikuje do polykarbonátové skořepiny. Díky tomu je dosaženo vysoké pevnosti při perfektním spojení obou materiálů.

Hledáte lehkou, spolehlivou a cenově dostupnou přilbu, doporučujeme model MERIDA Charger, který je univerzálním kouskem, což potvrzují i její testy.