Ke kolům MERIDA MATTS nyní přilba Endura ZDARMA

26.04.2023
Ke kolům MERIDA MATTS přilba Endura ZDARMA

Řada horských kol MATTS patří mezi jednu z nejdéle fungujících kategorií kol, samotný nízev je pak zkratkou pro „MERIDA Aluminium TIG-welding Technology System“. Odtud již snadno odtušíte, že se jedná o horská kola s hliníkovým rámem, a co víc, za velmi příznivou cenu.

Ke kolům MERIDA MATTS přilba Endura ZDARMA

Kompaktní geometrie se sníženou rámovou trubkou zajišťuje vzpřímenější a pohodlnější jízdní pozici s velmi dobrým výhledem před sebe. MATTS u nás najdete v několika různých výbavách, vaší pozornosti doporučujeme modely 7.80 a 7.70, které nabídnou velmi komfortní vzduchovou vidlici. Druhý jmenovaný pak jde s dobou a je osazen jednopřevodníkovým pohonem.

Ke kolům MERIDA MATTS přilba Endura ZDARMA

V kombinaci s 27,5" koly jsou modely MATTS ideální i pro odrostlejší děti od cca 10 let, pro které je již dětské kolo malé a na dospělá 29" kola ještě nedorostly. Geometrie kola jim usnadní nasedání i sesedání.

Ke kolům MERIDA MATTS přilba Endura ZDARMA

Dali jsme si záležet a sladili pro vás barvu přilby s barvou kola, stačí jen vybrat vhodné oblečení a můžete vyrazit na cesty. Všechny modely kol MATTS najdete samozřejmě na našich prodejnách, kde kolo seřídíme a nastavíme přímo pro vás, takže na něm můžete rovnou bezpečně odjet!

Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku,cyklistická sezona se rozjíždí a jestli zrovna nemáte na čem vyjet, máte jedinečnou šanci se vybavit. Pro členy Cyklo Point klubu jsme připravili skvělou nabídku – ke všem kolům řady MERIDA MATTS od nás získáte zcela ZDARMA přilbu od skotského výrobce ENDURA.