Produkt týdne – BRYTON GARDIA R300 L

18.03.2024

Pokud se chcete cítit při vašich (nejen) silničních vyjížďkách bezpečně, je dnes již téměř nutností vozit kromě přilby také zadní světlo.

Pro ještě větší pocit bezpečí, je tu chytrý radar BRYTON GARDIA R300L, který funguje jednak jako klasická zadní blikačka, ale zároveň vás upozorní na blížící se objekty za vámi.

Pojďme si jej blíže představit

Díky chytrému senzoru, který snímá prostor za vámi, se v momentě zaznamenání přijíždějícího vozidla rozbliká ještě víc, aby na vás řidiče upozornil a lépe vás tak viděl. Zároveň vás radar informuje o blížícím se objektu skrze připojené zařízení – cyklocomputer, telefon s aplikací Bryton Gardia či dokonce hodinky (nemusí se jednat pouze o produkty značky Bryton).

Na zařízení se vám v případě detekce pohybu objeví pruh s ikonou pohybujícího se autíčka, a to i s počtem detekovaných objektů. Barevně se vám také ukáže, zda se vozidla blíží normální rychlostí (oranžová ) nebo opravdu rychle (červená ). Jakmile vás vozidlo předjede, pruh na boku displeje zezelená.

Upozornění je navíc doprovázeno zvukovým signálem. Na tohoto tréninkového parťáka si zvyknete opravdu snadno a asi každý, kdo si radar pořídí, nechápe, jak mohl doposud jezdit bez něj. Díky radaru tak můžete jezdit s jistotou a užívat si radost z jízdy na kole.

Pokud se chcete cítit při vašich (nejen) silničních vyjížďkách bezpečně, je dnes již téměř nutností vozit kromě přilby také zadní světlo.