Výkonná LED světla Gaciron nově v Cyklo Pointu

12.02.2024

Rozšířili jsme pro vás nabídku výkonných nabíjecích světel značky Gaciron. Nyní najdete kompletní nabídku světel ve všech prodejnách Cyklo Point a také u nás v e-shopu.

Všechny modely světel – ať už se jedná o přední nebo zadní – jsou vybaveny nabíjecí baterií a napájecím konektorem USB-C, takže je můžete nabíjet snadno, jako mobil. Světla jsou přizpůsobena i použití ve špatných povětrnostních podmínkách a jejich voděodolnost je zajištěna krytím IPX4 nebo IP67.

Kiwi rozzáří i temnou noc

Zcela nová řada předních světel Kiwi je určena pro všechny, kdo požadují malé, ale výkonné světlo, které snadno upevní na řídítka. V této řadě najdete světla o třech různých svítivostech – 400, 800, 1200 lm.

Všechna světla této řady navíc mají speciálně upravený reflektor, který zajistí perfektní viditelnost na cestu před vámi, ale zároveň nebude světlo oslňovat protijedoucí cyklisty, vozidla nebo chodce. Reflektor totiž směruje světelný paprsek tak, že je shora oříznutý, aniž by to nějak ovlivnilo míru osvětlení před kolem.

Nejvyšší model Kiwi 1200 nabídne maximální svítivost až 1200 lumen a navíc vám poslouží i jako powerbanka pro nabíjení mobilu nebo sluchátek. Světlo můžete také doplnit o bezdrátové dálkové ovládání v podobě samostatného tlačítka na pásku – to můžete upevnit na řídítka anebo třeba na prst ruky, kde jej budete mít vždy rychle k dispozici.

 

O něco nižší svítivost 800 lm nabídne model Kiwi 800, u něhož je také zajištěna podpora dálkového ovládání. Tentokrát je to však jeho kabelová varianta s USB-C konektorem, kterou můžete připojit ke všem modelům řady Kiwi. Poslední zástupce Kiwi 400 nabídne shodné vlastnosti, pouze jeho svítivost je nižší, a to 400 lm.

Za zmínku jistě stojí i model MARS 1000, který svým designem připomíná lucernu a nabídne ve velmi kompaktních rozměrech svítivost až 1000 lm. Jako doplňkové světlo vhodné pro montáž na přilbu, díky nízké hmotnosti, doporučujeme model Y4 se svítivostí 500 lm.

Zadní blikačka s brzdovým světlem

Vidět a být viděn je jedno ze základních pravidel pohybu na veřejných i neveřejných cestách. Pro splnění požadavku na být viděn máme v nabídce opravdu minimalistické, ale výkonné zadní světlo Loop.

Gaciron Loop má velikost cca 3×3 cm a jeho hmotnost je pouhých 25 gramů, osazená dioda pak nabídne svítivost až 100 lumen a navíc je k dispozici i režim brzdového světla – jakmile Loop detekuje brzdění, krátce se rozsvítí vysokou intenzitou, dokud brzdit nepřestanete.

Stejně, jako u ostatních světel Gaciron, i u modelu Loop najdete konektor USB-C pro nabíjení, upevnění k sedlovce je pak velmi jednoduché, díky magnetické základně, kterou jednoduše upevníte gumovým kroužkem.

V případě, že je pro vás důležitá aerodynamika, může být vhodnou alternativou zadní světlo W16, které u nás najdete ve dvou variantách, lišících se pouze integrovanou funkcí brzdového světla (W16 Smart).

U obou modelů W16 pak můžete očekávat tenký design se svítivostí až 30 lumen a širokým vyzařovacím úhlem 300°. Nabíjení je zajištěno přes USB-C rozhraní a upevnění na sedlovku je stabilní díky magnetickému držáku.

Rozšířili jsme pro vás nabídku výkonných nabíjecích světel značky Gaciron. Nyní najdete kompletní nabídku světel ve všech prodejnách Cyklo Point a také u nás v e-shopu.