Elektrokola Lectron nově v nabídce!

01.02.2024

Rozšířili jsme pro vás nabídku elektrokol o modely českého výrobce Lectron, vybírat můžete z více než dvacítky modelů, které se liší jak určením, tak  kapacitou baterie.

Všechna elektrokola již máme připravená k vyzkoušení na prodejnách Cyklo Point. Najdete tam zástupce městských i trekingových elektrokol, hardtailů i celoodpružených kousků. Takže jestli uvažujete nad novým strojem pro nadcházející sezónu, teď je správný čas vybírat!

Lectron je český výrobce elektrokol který se při jejich návrhu a vývoji zaměřuje především na dlouhý dojezd, nízkou hmotnost a použití značkových komponent. To jsou také hlavní plusy, kombinované s výhodnou cenou. Důkazem je fakt, že Lectron působí na českém trhu již 14. sezonu a do evropských zemí jsou kola exportována desátým rokem.

Výrobní závody a vývojové centrum Lectronu je v Brně, kde má také vlastní servisní zázemí včetně služby repase baterií, takže není třeba se obávat o životnost vašeho elektrokola. Montáž elektrokol probíhá vedle Brna také v rakouském výrobním závodu

Všechny modely elektrokol mají plně integrovanou baterii v rámu, pro zachování čistého designu. Hliníkové rámy jsou vyrobeny z pevných dvoustěnných trubek s osvědčenou komfortní geometrií pro pohodlnou jízdu.

Vybírat pak můžete hned z několika kategorií, které se od sebe odlišují jednak geometrií rámu, jednak typem použitého motoru a také kapacitou baterie. Motory u elektrokol Lectron jsou ve většině případů středové značky Bafang, u některých modelů určených pro dojíždění nebo do města pak výrobce používá motory v zadním náboji.

Pro kratší cesty po zpevněných cyklostezkách mezi obcemi, na dojíždění do práce nebo rychlé přesuny po městě vybírejte mezi modely Citana, které mají rám s komfortním nízkým nástupem a většinou nábojový motor. Zvolit také můžete model Altezza s nižší horní rámovou trubkou a ve většině případů středovým motorem.

Modelová řada Voyager je ideálním trekingovým kolem pro vyjížďky na zpevněných cestách s opravdu velkou výdrží baterie, přes trošku víc rozbité cesty vás proveze model Montana na 27,5" kolech a pokud chcete něco ještě robustnějšího, sáhněte po hardtailech Esconder anebo rovnou po celoodpruženém Esconder MFS Full.

Rozšířili jsme pro vás nabídku elektrokol o modely českého výrobce Lectron, vybírat můžete z více než dvacítky modelů, které se liší jak určením, tak  kapacitou baterie.