Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

GARMIN - VENU 2 Plus, Silver/Gray Silicone Band

GARMIN - VENU 2 Plus, Silver/Gray Silicone Band

-24%

Výrobce
Garmin
Kód

GARVERGSB

Part No.

753759280918

Nastavit hlídacího psa

  Podrobnosti o produktu

  Chytré GPS hodinky se zářivým, 1,3" AMOLED displejem, se stříbrnou nerezovou lunetou, usazené v šedém pouzdře o průměru 43 mm  opatřené silikonovým řemínkem., s možností Bluetooth volání ze zápěstí.

  Hodinky vhodné pro celodenní nošení.
  VÝDRŽ BATERIE AŽ 9 DNÍ


  Chytré funkce
  VESTAVĚNÝ REPRODUKTOR A MIKROFON
  VOLEJTE PŘES APPLE® NEBO ANDROID™ TELEFON1
  VYUŽÍVEJTE HLASOVÉHO ASISTENTA NA TELEFONU

  Sledování a vyhodnocení kondice
  SLEDUJTE UCELENÝ OBRAZ O SVÉM ZDRAVÍ
  FUNKCE BODY BATTERY™

  Funkce Venu 2 Plus sleduje a vyhodnocuje míru zatížení a regenerace organizmu a výsledek zobrazuje hodnotou pohybující se v rozmezí od 0 do 100. Na základě hodnoty můžete vhodně naplánovat trénink a odpočinek.

  ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
  Hodinky Venu 2 Plus průběžně měří pomocí hodnot variability srdečního tepu míru zatížení organizmu.
  SRDEČNÍM TEPU
  Hodinky Venu 2 Plus měří váš srdeční tep několikrát za sekundu. A mohou vás upozornit, pokud je moc vysoký, nebo naopak příliš nízký.
  MĚŘENÍ DÉLKY A KVALITY SPÁNKU
  Díky dlouhé výdrži baterie je možné hodinky nosit i během noci a s jejich pomocí měřit délku a kvalitu vašeho spánku, včetně jeho vyhodnocení.
  Jak jste se vyspali?
  SLEDUJTE SKÓRE SPÁNKU A DOPORUČENÍ K JEHO ZLEPŠENÍ  FUNKCE HEALTH SNAPSHOT™
  Funkce pomocí 2 min. záznamu vytvoří zprávu důležitých statistik, jako jsou srdeční tep2, variabilita srdečního tepu, pulzní oxymetr3, dýchání a zátěž organizmu. Zprávu s daty potom z telefonu a aplikace Garmin Connect™ můžete sdílet.

  FUNKCE BODY BATTERY™
  Funkce sleduje a vyhodnocuje vyvážení zátěže a regenerace organizmu v průběhu celého dne. Spíte dostatečně? Nepřetěžujete se v práci nebo tréninku? Funkce Body Battery vám napoví.

  PULZNÍ OXYMETR
  Snímač pulzního oxymetru3 je schopný změřit a zaznamenat míru nasycení krve kyslíkem. Hodnoty je možné měřit namátkově, průběžně nebo jen v noci během spánku. Měřená data napoví, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík.

  SLEDOVÁNÍ ZATÍŽENÍ ORGANIZMU
  Díky průběžnému sledování uvidíte, jestli se váš den nese v duchu klidu, vyrovnanosti nebo stresu. Když hodinky zjistí, že jste ve stresu, vybídnou vás ke krátkému dechovému cvičení a relaxaci.

  FUNKCE PRO ŽENY
  Garmin Connect můžete použít pro sledování menstruačního cyklu nebo průběhu těhotenství. Zapisujte příznaky, získejte tipy pro cvičení a výživu. S funkcí Sledování zdraví žen máte data i přímo v hodinkách na zápěstí.

  SLEDOVÁNÍ PITNÉHO REŽIMU
  Zaznamenávejte si svůj denní příjem kapalin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl pro příjem kapalin, který se odvíjí podle toho, koilk máte během dne aktívního pohybu a kolik toho vypotíte.

  MĚŘENÍ FREKVENCE DÝCHÁNÍ
  Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne, během spánku, při dechových cvičeních, při cvičení jógy nebo při aktivitě snímku zdravotního stavu.

  VYHODNOCENÍ SPÁNKU
  Funkce sleduje a vyhodnocuje délku a kvalitu spánku, včetně fází spánku, srdečního tepu, zatížení organizmu, okysličení krve3 nebo frekvence dýchání.

  SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ
  Hodinky nepřetržitě sbírají data o vašem srdečním tepu2 a upozorní vás, pokud je příliš nízký nebo naopak příliš vysoký. Tep na zápěstí je možné měřit i při sportu a to včetně plavání.

  DECHOVÁ CVIČENÍ
  Dechová cvičení v hodinkách vám pomohou si odpočinout ve stressové situaci nebo se připravit na soustředěnou činnost. Dechová cvičení vás provedou sérií nádechů a výdechů se správným časováním.

  VĚK PODLE KONDICE
  Tato funkce používá biologický věk, vaši týdenní intenzivní aktivitu, klidový srdeční tep a BMI4 k odhadnutí vašeho věku podle úrovně dosažené kondice. Sučástí funkce jsou také tipy, jak svůj fitness věk snížit.

  TELEFONOVÁNÍ ZE ZÁPĚSTÍ
  Pro přijetí a vyřízení hovoru už není potřeba vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. Po propojení s kompatibilním chytrým telefonem můžete uskutečňovat hovory přímo z hodinek1.

  VYUŽIJTE HLASOVÉHO ASISTENTA
  K psaní sms zpráv, kladení otázek nebo ovládání chytré domácnosti vám hodinky Venu 2 Plus umožní využívat hlasového asisttenta ze spárovaného telefonu.

  ANIMOVANÁ CVIČENÍ NA OBRAZOVCE
  V hodinkách jsou předinstalované přehledné animované kardio a silové tréninky, jóga, pilates a intenzivní intervalové tréninky (HIIT) a další tréninky si můžete stáhnout z aplikace Garmin Connect.

  VÍCE, NEŽ 25 SPORTOVNÍCH PROFILŮ
  Více, než 25 sportovních profilů je připravených pro záznam chůze, běhu, jízdy na kole, plavání v bazénu, lyžování, golfu, jógy a dalších aktivit. Je to málo? Další můžete stáhnout z Connect IQ platformy.

  POKROČILÝ SILOVÝ TRÉNINK
  Speciální profil a funkce jsou připravené pro příznivce silových tréninků. Ukládejte informace provedených cvicích, zvedaných váhách nebo osobních rekordech. Profil umí graficky ukázat i svalové skupiny, které jste procvičili.

  TRÉNINKY HIIT
  Nový profil pro záznam tréninků HIIT, včetně tréninků AMRAP, EMOM, tabata a vlastních tréninků. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek, různé stopky pro sledování intervalů a další možnosti.

  SNADNÉ PLÁNOVÁNÍ TRÉNINKŮ
  Vyberte si z více než 1.600 cviků, jednoduše si sestavujte si vlastní tréninky v aplikaci Garmin Connect, zvolte počty opakování, přestávky, pojmenování a poté si trénink stáhněte do hodinek.

  FUNKCE GARMIN COACH
  Funkce bezplatného osobního, virtuálního běžeckého trenéra je vhodná pro začínající i pokročilé běžce. Pomůže vám začít s běháním nebo se připravit na závod na 5, 10 km nebo půlmaraton.

  MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
  Sledujte své minuty středně intenzivní a intenzivní aktivity a zjistěte, kdy během dne jste je získali a při jaké aktivitě. Veličinu si dokonce můžete zobrazit jako datové pole při měření sportovních aktivit.

  CHYTRÁ OZNÁMENÍ
  Po spárování s kompatibilním telefonem iPhone nebo Android můžete na hodinkách přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. S Android telefonem můžete posílat rychlé předpřipravené odpovědi na textové zprávy, nebo můžete odpověď namluvit.

  HUDBA
  Vestavěný hudební přehrávač s podporou offline poslechu streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné). Připojte bezdrátová sluchátka a poslouchejte hudbu z hodinek i bez telefonu.

  BEZPEČNOSTNÍ A SLEDOVACÍ FUNKCE
  Budete-li někdy potřebovat pomoc, můžete předem zvoleným kontaktům snadno zaslat zprávu se svou aktuální polohou, pokud budete mít hodinky spárované s kompatibilním telefonem5. Můžete dokonce určit nouzový kontakt, kterému hodinky zavolají.

  BEZKONTAKTNÍ PLATBY GARMIN PAY™
  Zadejte otisk své platební karty do hodinek a plaťte snadno a rychle díky bezkontaktním Garmin Pay platbám. Svou peněženku tak budete mít vždy po ruce. Ověřte si, zda Garmin Pay podporuje vaše banka, která vydala platební kartu.

  CONNECT IQ™ PLATFORMA
  Garmin Connect IQ™ je platforma, pomocí které je možné do hodinek doprogramovat a dohrát obsah, jako jsou vzhledy hodinek, datová pole a různé aplikace zaměřené nejen na sport a zdraví.

  GARMIN CONNECT
  Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je deníkem s přehledem zdravotních, fitness a sportovních dat. V aplikaci můžete podrobně analyzovat své tréninky, informace o svém zdraví a kondici, můžete se spojit a soutěžit s kamarády, získávat odznaky plněním výzev a další – to vše na jednom místě, v aplikaci nevyžadující žádné předplatné.

  ÚSPORNÝ REŽIM SPOTŘEBY
  Nově mají hodinky k dispozici úsporný režim spotřeby s maximální výdrží baterie. Úsporný režim je k dispozici například v situacích, kdy potřebujete maximalizovat výdrž nebo v situacích, kdy vám kleslo nabití na minimum a potřebujete odhadovanou výdrž ještě prodloužit.

  STUPEŇ VODĚODOLNOSTI
  Hodinky budou vaším parťákem, ať už se rozhodnete strávit den u vody, ve vodě nebo na vodě.  Funkce, které si zamilujete
  SKÓRE SPÁNKU
  VÝDRŽ BATERIE (REŽIM CHYTRÝCH HODINEK) Až 9 dní
  NASYCENÍ KRVE KYSLÍKEM (PULZNÍ OXYMETR) Ano (kontrola na místě a volitelné celodenní aklimatizace a ve spánku)
  GARMIN PAY™
  ÚLOŽIŠTĚ HUDBY
  VOLÁNÍ A POSÍLÁNÍ ZPRÁV POMOCÍ HLASU
  TYP DISPLEJE HODINEK AMOLED; volitelný režim trvale zapnutého displeje
  DOTYKOVÝ DISPLEJ
  STUPEŇ VODOTĚSNOSTI Plavání, 5 ATM

  Obecné
  MATERIÁL POPRUHU Silikon
  MATERIÁL OBJEKTIVU Corning® Gorilla® Glass 3
  MATERIÁL RÁMEČKU Nerezová ocel
  MATERIÁL POUZDRA Polymer zpevněný vlákny, zadní kryt z nerezové oceli
  ŘEMÍNEK QUICK RELEASE Ano (20 mm, normováno)
  FYZICKÁ VELIKOST 43,60 × 43,60 × 12,60 mm
  Pro obvod zápěstí 125–190 mm
  HMOTNOST 51 g
  BUILT-IN SPEAKER/MICROPHONE
  VELIKOST DISPLEJE Průměr 1,30 mm (” 33)
  ROZLIŠENÍ DISPLEJE 416 × 416 pixelů
  BAREVNÝ DISPLEJ
  VÝDRŽ BATERIE Režim chytrých hodinek: Až 9 dní
  Režim chytrých hodinek s úsporou baterie: Až 10 dní
  Režim GPS s přehráváním hudby: Až 8 hodin
  Režim GPS bez přehrávání hudby: až 24 hodin
  Viz detaily
  ZPŮSOB NABÍJENÍ Originální kabelová nabíječka Garmin
  PAMĚŤ/HISTORIE 8 GB

  Funkce hodin
  ČAS/DATUM
  GPS SYNCHRONIZACE ČASU
  AUTOMATICKÝ PŘECHOD NA LETNÍ ČAS
  BUDÍK
  ČASOVAČ
  STOPKY
  ČAS VÝCHODU/ZÁPADU SLUNCE

  Sledování zdraví a wellness
  SLEDOVÁNÍ SRDEČNÍHO TEPU NA ZÁPĚSTÍ (NEUSTÁLE, KAŽDOU SEKUNDU)
  DENNÍ KLIDOVÝ SRDEČNÍ TEP
  ALARMY ABNORMÁLNÍHO SRDEČNÍHO TEPU Ano (vysoká a nízká)
  DECHOVÁ FREKVENCE (24X7)
  VĚK PODLE KONDICE
  FUNKCE BODY BATTERY™
  CELODENNÍ STRES
  PŘIPOMENUTÍ ODPOČINKU
  ČASOVAČ DECHOVÝCH CVIČENÍ
  DÝCHÁNÍ
  SLEDOVÁNÍ SPÁNKU Ano (pokročilý)
  PITNÝ REŽIM
  ZDRAVÍ ŽEN
  SNÍMEK ZDRAVOTNÍHO STAVU

  Snímače
  GPS
  GLONASS
  GALILEO
  SNÍMAČ SRDEČNÍHO TEPU NA ZÁPĚSTÍ GARMIN ELEVATE™
  SNÍMAČ NASYCENÍ KRVE KYSLÍKEM (PULZNÍ OXYMETR)
  BAROMETRICKÝ VÝŠKOMĚR
  KOMPAS
  GYROSKOP
  AKCELEROMETR
  TEPLOMĚR Ano (je vyžadován snímač tempe™)
  SNÍMAČ OKOLNÍHO SVĚTLA

  Chytré funkce používané každý den
  KONEKTIVITA Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
  APLIKACE CONNECT IQ™ (VZHLEDY HODINEK, DATOVÁ POLE, DOPLŇKY A APLIKACE)
  CHYTRÁ OZNÁMENÍ
  ODPOVĚĎ NA TEXTOVOU ZPRÁVU / ODMÍTNUTÍ HOVORU SE ZASLÁNÍM TEXTOVÉ ZPRÁVY (POUZE ANDROID™)
  KALENDÁŘ
  POČASÍ
  ÚSPORA BATERIE – PŘIZPŮSOBITELNÝ REŽIM HODINEK S NÍZKOU SPOTŘEBOU ENERGIE
  OVLÁDÁNÍ HUDBY ZE SMARTPHONU
  PŘEHRÁVÁ A OVLÁDÁ HUDBU Z HODINEK
  NAJÍT MŮJ TELEFON
  NAJÍT MÉ HODINKY
  KOMPATIBILITA S MOBILNÍ APLIKACÍ GARMIN CONNECT™
  KOMPATIBILITA SE SMARTPHONEM iPhone®, Android™
  PODPORA VOLÁNÍ PŘES BLUETOOTH A HLASOVÉHO ASISTENTA

  Profily aktivit
  DOSTUPNÉ PROFILY PRO AKTIVITY V TĚLOCVIČNĚ Posilování, HIIT, Kardio a Eliptický Trénink, Stoupání do Schodů, Stoupání do Patra, Veslování uvnitř
  WELLNESS Chůze, Pilates, Jóga
  INDOOROVÝ BĚH Běh na pásu, Halový běh na dráze
  BĚH VENKU Běh
  DOSTUPNÉ PROFILY PRO REKREACI V PŘÍRODĚ Pěší turistika, Indoorové lezení, Bouldering, Discgolf
  DOSTUPNÉ PROFILY PRO CYKLISTIKU Jízda na kole, indoor cyklistika
  DOSTUPNÉ PROFILY PRO PLAVÁNÍ Plavání v bazénu
  VODNÍ SPORTY Pádlování vstoje, Veslování
  RAKETOVÉ SPORTY Tenis, Piklebal, Padel
  ZIMNÍ SPORTY Lyžování, Snowboarding, Běžky, klasický styl, Chůze na sněžnicích

  Bezpečnostní a sledovací funkce
  DETEKCE NEHOD BĚHEM VYBRANÝCH AKTIVIT
  UPOZORNĚNÍ NA NEHODY V TELEFONU U NOSITELNÝCH ZAŘÍZENÍ
  ASISTENCE
  LIVETRACK

  Herní funkce
  HERNÍ AKTIVITA
  KOMPATIBILITA S APLIKACÍ GAMEON™

  Funkce pro sledování aktivity
  POČÍTADLO KROKŮ
  UPOZORNĚNÍ NA POHYB (ZOBRAZÍ SE NA ZAŘÍZENÍ PO URČITÉ DOBĚ NEČINNOSTI; PO NĚKOLIKA MINUTÁCH CHŮZE SE RESETUJE).
  AUTOMATICKÝ CÍL (ZJISTÍ VAŠI ÚROVEŇ AKTIVITY A DENNÍ CÍLOVÝ POČET KROKŮ)
  KALORICKÁ SPOTŘEBA
  VYSTOUPANÁ PATRA
  URAŽENÁ VZDÁLENOST
  MINUTY INTENZIVNÍ AKTIVITY
  TRUEUP™
  MOVE IQ™
  APLIKACE GARMIN CONNECT ™ CHALLENGES

  Vybavení pro fitness/tělocvičnu
  KARDIO CVIČENÍ
  SILOVÉ TRÉNINKY
  HIIT CVIČENÍ
  TRÉNINK JÓGY
  TRÉNINK PILATES
  ANIMOVANÝ TRÉNINK
  ANIMOVANÉ CVIČENÍ S MAPOU SVALŮ
  AUTOMATICKÉ POČÍTÁNÍ OPAKOVÁNÍ

  Funkce pro trénink, plánování a analýzu
  NASTAVITELNÉ OBRAZOVKY
  MOŽNOST STÁHNUTÍ TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ
  ZÓNY ST
  ALARMY ST
  KALORIE PODLE ST
  %MAXIMÁLNÍ ST
  VYSÍLÁNÍ ST (PŘENÁŠÍ DATA ST PROSTŘEDNICTVÍM ZAŘÍZENÍ ANT+™ DO SPÁROVANÝCH ZAŘÍZENÍ) Ano (pomocí ANT+ nebo BLE)
  DECHOVÁ FREKVENCE (BĚHEM CVIČENÍ) Pouze jóga a dechová cvičení
  RYCHLOST A VZDÁLENOST POMOCÍ GPS
  NASTAVITELNÉ PROFILY AKTIVIT
  AUTO PAUSE®
  POKROČILÉ TRÉNINKY
  HRM TEMPO BĚHU A VZDÁLENOST
  AUTO LAP®
  RUČNÍ OZNAČENÍ OKRUHU
  VO2 MAX (BĚH)
  ZÁMEK OBRAZOVKY A TLAČÍTKA
  AUTOMATICKÉ PROCHÁZENÍ
  HISTORIE AKTIVITY V HODINKÁCH
  PHYSIO TRUEUP

  Funkce pro běh
  VZDÁLENOST, ČAS A TEMPO PODLE GPS
  KADENCE (POČET KROKŮ ZA MINUTU V REÁLNÉM ČASE)
  TRÉNINK BĚHU
  PODPORA NOŽNÍHO SNÍMAČE
  DETEKCE BĚHU/CHŮZE/STÁNÍ

  Funkce pro golf
  VZDÁLENOST K Z/S/K (VZDÁLENOST K ZAČÁTKU, STŘEDU A KONCI GREENU)
  VZDÁLENOST PRO LAYUP / JAMKY DOGLEG
  MĚŘENÍ DÉLKY ÚDERU (SPOČÍTÁ PŘESNOU DÉLKU ÚDERŮ Z JAKÉHOKOLI MÍSTA NA HŘIŠTI) Automaticky
  DIGITÁLNÍ SKÓRKARTA
  SLEDOVÁNÍ STATISTIK (SKÓRE, PUTTY NA KOLO, ZÁSAHY NA GREENU A FAIRWAY)
  GARMIN AUTOSHOT™
  ZOBRAZENÍ GREENU S MOŽNOSTÍ ZMĚNY UMÍSTĚNÍ JAMKY
  PŘEKÁŽKY A CÍLE NA HŘIŠTI
  PINPOINTER
  ČASOVAČ KOLA / POČÍTADLO KILOMETRŮ
  PODPORA AUTOMATICKÉHO SLEDOVÁNÍ HOLÍ (VYŽADUJE SPECIÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ)
  SPÁROVÁNÍ S APLIKACÍ GARMIN GOLF
  SPLŇUJE TURNAJOVÉ PŘEDPISY

  Funkce pro rekreaci v přírodě
  ZPĚT NA START
  CELKOVÝ VÝSTUP/SESTUP
  VÝPOČET PLOCHY Ano (pomocí Connect IQ™)
  ČASY RYBOLOVU Ano (pomocí Connect IQ™)
  INFORMACE O SLUNCI A MĚSÍCI Ano (pomocí Connect IQ™)

  Funkce pro cyklistiku
  UPOZORNĚNÍ (PŘI DOSAŽENÍ CÍLE AKTIVUJE ALARM – ČAS, VZDÁLENOST, SRDEČNÍ TEP NEBO KALORIE)
  KOMPATIBILITA S RADAREM VARIA™ (ZADNÍ RADAR)
  KOMPATIBILITA SE SVĚTLY VARIA™
  PODPORA SNÍMAČE RYCHLOSTI A KADENCE (SE SNÍMAČEM) Ano (pomocí ANT+ nebo BLE)

  Funkce pro plavání
  METRIKY PLAVÁNÍ V BAZÉNU (DÉLKY, VZDÁLENOST, TEMPO, POČET ZÁBĚRŮ, EFEKTIVITA PLAVÁNÍ (SWOLF), KALORIE)
  DETEKCE TYPU ZÁBĚRU (KRAUL, ZNAK, PRSA, MOTÝLEK) (POUZE PLAVÁNÍ V BAZÉNU)
  ZÁKLADNÍ ČASOVAČ ODPOČINKU (OD 0) (POUZE PLAVÁNÍ V BAZÉNU)
  UPOZORNĚNÍ NA ČAS A VZDÁLENOST
  PODVODNÍ SNÍMAČ SRDEČNÍHO TEPU NA ZÁPĚSTÍ

  Funkce pro sledování aktivity dětí
  APLIKACE TOE-TO-TOE™ CHALLENGES Ano (volitelná aplikace Toe-to-Toe™ Challenges z obchodu Connect IQ)

  Obsah balení:
  Venu 2 Plus
  Nabíjecí/datový kabel
  Dokumentace

  Produkt manažer:

  Jan Jína,  +420 734 574 576,  info@merida-bike.cz

  Zařazení produktu

  Poslat info

  Formulář

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

  Váš e-mail
  Cena bez DPH
  Cena s DPH
  WWW
  Komentář
  Mám o tento produkt zájem
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Zaslat informaci o produktu známému

  Váš e-mail
  Zaslat na e-mail
  Komentář
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Nalezli jste chybu?

  Popis závady
  Váš e-mail
  Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

  Parametry

  Určení: Unisex

  Může se hodit

  Zamyslete se na chvíli - jaký pocit máte, když se připravujete na dlouhý cyklistický výlet, a vaše oblečení vás omezuje? Špatně se vám dýchá, pot se vám lepí na tělo a celkově se necítíte pohodlně. MERIDA - pánský dres NIZZA v červené barvě je zde, aby vá

  818 Kč 

  bez DPH

  990 Kč 

  s DPH

  -17%

  varianty

  Trailovou přilbu R2 TRAIL 2.0 jsme designovali podle nejvyšších nároků na bezpečnost a ochranu hlavy při ostrém, trailovém ježdění, kde na vás vždy nečíhají jenom vyhlazené pěšiny, ale často vlhké kořeny, kamenité pasáže a dlouhé skoky. Soustředit se čist

  L M
  991 Kč 

  bez DPH

  1 199 Kč 

  s DPH

  Výprodej

  -43%

  varianty

  Stylové a lehké sluneční brýle, které lze s úspěchem použít na silnici i mimo ni. Sluneční brýle MERIDA FRAMELESS kombinují vysoce kvalitní skla s lehkým bezrámovým designem. Nastavitelné nosní packy zaručují dokonalé přizpůsobení se nosu a pogumovaná

  578 Kč 

  bez DPH

  699 Kč 

  s DPH

  Sada obsahuje 6 záplat, lepidlo v tubičce a smirek, vše uložené v praktické plastová krabičce (rozměr 35x19x69 mm) s českým návodem

  57 Kč 

  bez DPH

  69 Kč 

  s DPH

  - spirálový lankový zámek FAB - průměr 8mm - délka 1800mm.

  214 Kč 

  bez DPH

  259 Kč 

  s DPH

  Tvar a polstrování tohoto sedla byly navrženy speciálně pro typickou pozici jezdce na elektrokole pro pohodlné šlapání Sedlo určené pro městská elektrokola. Pohodlné a ergonomické. Šířka sedacích kostí: od 9,0 do 14,0 cm Použití: Město Typ jízdního

  1 727 Kč 

  bez DPH

  2 090 Kč 

  s DPH

  Stále populárnější dlouhoprsté rukavice, v provedení extra comfort díky AX SUEDE dlaňovému materiálu a inovovaného hřbetního materiálu a novém designu i pro ty nejdelší výlety či závody. Použitá směs materiálu pomáhá tepelnému pohodlí ve velmi širokém, by

  S M L XL XXL
  405 Kč 

  bez DPH

  490 Kč 

  s DPH

  Výprodej

  -29%

  varianty

  Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč. Ideální volba, pokud si nejste jistí výběrem vhodného dárku. Uplatnitelný v kamenných prodejnách Cyklo Point. Platný 12 měsíců od data zakoupení. Výše nákupu musí být vyšší než je hodnota poukazu.

  1 000 Kč 

  bez DPH

  1 000 Kč 

  s DPH