0
Košík je prázdný
0

    Správa e-shopu

    Oldřich Belžík

    tel. 734 757 039

    email: objednavky@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Jihlava

    Brněnská 76, 586 01 Jihlava, telefon: 734319002, email: jihlava@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Brno Campus

    Netroufalky 14-16, 625 00 Brno, telefon: 734574587, email: brno.campus@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Plzeň

    Skupova 24, 301 00 Plzeň, telefon: 734572610, email: plzen@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Beroun

    Na Klášteře 107, 266 01 Beroun, telefon: 734572611, email: beroun@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Jičín

    Raisova 547, 506 01 Jičín, telefon: 734855795, email: jicin@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Pardubice

    Palackého třída 2857 - OC, 530 02 Pardubice, telefon: 734314318, email: pardubice@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Staré Město

    Východní 2131, 686 03 Staré Město, telefon: 734311815, email: staremesto@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Most

    Velebudická 1247, 434 01 Most, telefon: 734311816, email: most@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Liberec

    Sousedská 605, 460 01 Liberec, telefon: 734311817, email: liberec@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Trutnov

    Slezská 166, 541 02 Trutnov, telefon: 734311818, email: trutnov@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Brno Královo Pole

    Poděbradova 106, 612 00 Brno, telefon: 734311819, email: brno.krpole@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Znojmo

    náměstí Svobody 15, 669 02 Znojmo, telefon: 734319243, email: znojmo@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Mikulov

    Piaristů 1001/2, 692 01 Mikulov, telefon: 734314289, email: mikulov@cyklopoint.cz

    Cyklo Point - Slavkov u Brna

    Špitálská 1853, 684 01 Slavkov u Brna, telefon: 733442841, email: slavkov@cyklopoint.cz

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

    K provozování našeho webu www.cyklopoint.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...

    5.10.2021 11:50:26

    MÁME OTEVŘENO!

    Naše prodejny můžete navštívít v obvyklých otevíracích hodinách.

    Těšíme se na vás!