16. dubna 2018

Hledáme brigádníka na prodejnu Cyklo Point Beroun!

Nabízíme:

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Mladý a přátelský kolektiv

- Stabilní zázemí společnosti s dlouholetou tradicí MERIDA CZECH s.r.o.

Náplň práce:

- Komunikace se zákazníky

- Stavba nových kol

- Doplňování a oceňování zboží

Požadujeme:

- Docházku minimálně 3-krát týdně

- Manuální zručnost

- Komunikativnost

- Spolehlivost a ochotu se učit novým věcem

V případě zájmu nám prosím kontaktujte na e-mailovou adresu beroun@cyklopoint.cz

Merida prodejny Cyklo Point klub Staňte se našimi fanoušky na Facebooku

Cognito | Internetová agentura

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nákupní košík

Košík je prázdný
Vyhledávání
Vyhledávání

Kde hledat

... pro radost z jízdy na kole

Doprava zdarma
Při nákupu nad 1500 Kč

Přihlášení

* Požadovaný údaj

Zapomněli jste heslo?

Nemáte uživatelský účet?